E-Mail администратора:

admin@board.uz.ua
 
Категория:  УСЛУГИ / СЕРВИСПрочее


Услуги  Дата: 14.08.2024  /  Истекает: 14.08.2026


Ворожка Мукачево. Любовний приворот. Зняття негативу Мукачево.


Любовний приворот Мукачево. Білий приворот. Приворот на хлопця замовити. Безпечний приворот Мукачево. Зняття порчі Мукачево. Зняття пристріту Мукачево. Ясновидиця Мукачево. Ворожка Мукачево. Провісниця Мукачево.

Магічна допомога: любовні привороти, зняття порчі та ясновидіння
Мене звати Вікторія. Я ясновидиця, тарологиня і рунологиня з унікальним даром, даний мені згори. Моя місія - використовувати свої здібності на благо людей, допомагаючи в найбезнадійніших ситуаціях, коли інші майстри не в силах що-небудь зробити. Мій досвід і глибоке знання стародавніх обрядів дають мені змогу успішно розв'язувати проблеми різного роду.
Що я можу для вас зробити?
-Впізнати свою долю або майбутнє
Якщо ви хочете дізнатися, що на вас чекає попереду, я надам точні передбачення, використовуючи карти Таро, руни та інші методи ворожіння. Це допоможе вам зробити правильні вибори й уникнути помилок.
-Повернення коханої людини
Якщо ваші стосунки розладналися або ви хочете повернути партнера, мої привороти допоможуть віднов


Регион: Мукачево

Автор: Виктория все объявления автора
Контакти: +38-067-990-02-01 або Viber (Вікторія)


Ворожка Мукачево. Любовний приворот. Зняття негативу Мукачево.

Открыть страницу для печати  Открыть страницу для печати  (откроется в новом окне)

Поисковые теги для данного объявления: зняття приворот негативу мукачево ворожка любовний


   

Разделы



Информация

Новости

Официальное открытие сайта

Сегодня состоялось официальное открытие нашего сайта
 

Всего объявлений: 15551
Сегодня ничего не было добавлено
Вчера - 7


PREMIUM / Важное


Терміново!!! 2-поверховий новозбудований будинок, р-н «Компотний», 3 сотки землі, (30000) тел. 06...
 
Терміново! 3-кімнатний будинок в р-ні вул. Джамбули, 70 кв. м., 6 соток землі, ширина участка 35 ...
 
Терміново! Будинок 1,5-рівневий, р-н "Червениця", цегла,200 м кв., житл. 112 м кв., є т...
 
Терміново! Продається домогосподарство 200 м кв. в Ужгородському р-ні Закарпатської обл., по трас...
 
Для комфортного доступа к этому сайту, в вашем браузере должен быть включен JavaScript