E-Mail администратора:

admin@board.uz.ua
 
Категория:  УСЛУГИ / СЕРВИСПрочее


Услуги  Дата: 08.08.2024  /  Истекает: 08.08.2026


Ясновидиця Ужгород. Любовний приворот. Ворожіння. Зняття порчі Ужгород.


Ясновидиця Ужгород. Зняття негативних програм Ужгород. Обряд на багатство. Обряд на заміжжя Ужгород. Ворожіння Таро Ужгород. Зняти порчу Ужгород. Повернути коханого за допомогою обряду Ужгород. Зняття пристріту Ужгород. Магічна допомога в Ужгороді: Ясновидіння і зняття негативних програм
Ви відчуваєте, що ваше життя сповнене труднощів і невдач? Розбіжності з близькими, зради, проблеми на роботі, борги, самотність або постійне нездужання - все це може бути результатом негативних впливів. Не впадайте у відчай, я можу допомогти вам подолати ці складнощі та відновити гармонію у вашому житті.
Мої послуги включають:
-Гадання на картах Таро, Ленорман і рунах
Я передбачу майбутнє і допоможу розібратися в будь-якій життєвій ситуації, використовуючи потужні інструменти для читання долі.
-Повернення коханої людини
Проводжу ритуали, які допомагають відновити загублені стосунки і повернути кохання у ваше життя.
-Розорка із суперницею або суперником
Якщо хтось втручається у ваші стосунки, я допоможу нейтралізувати


Регион: Ужгород
Стоимость: 1 USD (RUB EUR UAH)

Автор: Виктория все объявления автора
+38-067-990-02-01 (Вікторія)


Ясновидиця Ужгород. Любовний приворот. Ворожіння. Зняття порчі Ужгород.

Открыть страницу для печати  Открыть страницу для печати  (откроется в новом окне)

Поисковые теги для данного объявления: ясновидиця приворот ужгород зняття порчі ворожіння любовний


   

Разделы



Информация

Новости

Официальное открытие сайта

Сегодня состоялось официальное открытие нашего сайта
 

Всего объявлений: 15551
Сегодня ничего не было добавлено
Вчера - 7


PREMIUM / Важное


Терміново!!! 2-поверховий новозбудований будинок, р-н «Компотний», 3 сотки землі, (30000) тел. 06...
 
Терміново! 3-кімнатний будинок в р-ні вул. Джамбули, 70 кв. м., 6 соток землі, ширина участка 35 ...
 
Терміново! Будинок 1,5-рівневий, р-н "Червениця", цегла,200 м кв., житл. 112 м кв., є т...
 
Терміново! Продається домогосподарство 200 м кв. в Ужгородському р-ні Закарпатської обл., по трас...
 
Для комфортного доступа к этому сайту, в вашем браузере должен быть включен JavaScript