E-Mail администратора:

admin@board.uz.ua
 
Категория:  УСЛУГИ / СЕРВИСПрочее


Услуги  Дата: 05.06.2024  /  Истекает: 05.06.2026


Зняття порчі за фото. Приворот на чоловіка. Ворожіння.


Зняття порчі за фото. Магічна допомога. Приворот на чоловіка. Приворот на жінку. Обряд на швидкий шлюб. Обряд на відновлення стосунків. Ворожіння Таро. Передбачення майбутніх подій. Приворот на кохання. Відворот від суперниці. Послуги екстрасенса. Таролог онлайн. Зняття пристріту. Здрастуйте! Мене звати Вікторія, і я професійна ясновидиця, таролог і екстрасенс із багаторічним досвідом. Якщо вам потрібна допомога в складній життєвій ситуації, звертайтеся до мене! Я допоможу вам знайти відповіді на хвилюючі питання і подолати труднощі за допомогою перевірених методів і практик.
Мої послуги включають:
- Зняття псування і пристріту: Позбавлю вас від негативного впливу і поверну гармонію у ваше життя.
- Усунення проклять: Зніму будь-які прокляття, щоб ви могли рухатися вперед без перешкод.
- Видалення вінця безшлюбності та печатки самотності: Допоможу знайти особисте щастя і знайти свою другу половинку.
- Відновлення зруйнованих стосунків: З'єднаю люблячі серця і поверну втрачену гармонію в сім'ю.
- Приворот


Регион: Ужгород
Стоимость: 1 USD (RUB EUR UAH)

Автор: Виктория все объявления автора
+38-067-990-02-01


Зняття порчі за фото. Приворот на чоловіка. Ворожіння.

Открыть страницу для печати  Открыть страницу для печати  (откроется в новом окне)

Поисковые теги для данного объявления: порчі приворот чоловіка фото ворожіння зняття


   

Разделы



Информация

Новости

Официальное открытие сайта

Сегодня состоялось официальное открытие нашего сайта
 

Всего объявлений: 15551
Сегодня ничего не было добавлено
Вчера - 7


PREMIUM / Важное


Терміново!!! 2-поверховий новозбудований будинок, р-н «Компотний», 3 сотки землі, (30000) тел. 06...
 
Терміново! 3-кімнатний будинок в р-ні вул. Джамбули, 70 кв. м., 6 соток землі, ширина участка 35 ...
 
Терміново! Будинок 1,5-рівневий, р-н "Червениця", цегла,200 м кв., житл. 112 м кв., є т...
 
Терміново! Продається домогосподарство 200 м кв. в Ужгородському р-ні Закарпатської обл., по трас...
 
Для комфортного доступа к этому сайту, в вашем браузере должен быть включен JavaScript