E-Mail администратора:

admin@board.uz.ua
 


Предложение  Дата: 08.08.2024  /  Истекает: 08.08.2025


Репетитор з математики та української мови для учнів 1–4 класів


Вітаю! Мене звати Іванна Струсь, мені 34 роки, і я родом з чарівної Тернопільщини. Я обожнюю свою роботу та маю великий досвід роботи з дітками молодших класів (1–4 класи). Моя головна мета – допомогти вашій дитині зрозуміти та полюбити математику та українську мову.
Маю успішний досвід дистанційної роботи з учнями, а також готова проводити заняття в групах. Завжди знаходжу індивідуальний підхід до кожної дитини, допомагаючи дітлахам подолати труднощі та досягати успіхів у навчанні. Ваші діти не лише покращать свої знання, а й отримають мотивацію до навчання.
Якщо ви шукаєте надійного та відповідального репетитора, який з легкістю знайде спільну мову з вашим сином або донькою та допоможе дитині досягти успіху – звертайтесь! Я завжди готова допомогти вашим дітям розвиватися й досягати нових вершин.
Рада буду стати частинкою успіху вашої дитини!
Для зв'язку зі мною пишіть у Телеграм: @OsviTech.


Регион: Житомирская область0733415083


Репетитор з математики та української мови для учнів 1–4 класів

Открыть страницу для печати  Открыть страницу для печати  (откроется в новом окне)

Поисковые теги для данного объявления: репетитор класів української математики учнів мови


   

Разделы



Информация

Новости

Официальное открытие сайта

Сегодня состоялось официальное открытие нашего сайта
 

Всего объявлений: 15551
Сегодня ничего не было добавлено
Вчера - 7


PREMIUM / Важное


Терміново!!! 2-поверховий новозбудований будинок, р-н «Компотний», 3 сотки землі, (30000) тел. 06...
 
Терміново! 3-кімнатний будинок в р-ні вул. Джамбули, 70 кв. м., 6 соток землі, ширина участка 35 ...
 
Терміново! Будинок 1,5-рівневий, р-н "Червениця", цегла,200 м кв., житл. 112 м кв., є т...
 
Терміново! Продається домогосподарство 200 м кв. в Ужгородському р-ні Закарпатської обл., по трас...
 
Для комфортного доступа к этому сайту, в вашем браузере должен быть включен JavaScript